Weź udział w konkursie ,,Wiosenne aranżacje wnętrz”!

Kochani - jak wiecie, albo jeszcze nie (w tym wypadku wszystkim czytelnikom uprzejmie donosimy) - dla nas największą inspiracją jesteście właśnie Wy, a konkretniej Wasze wnętrza! :) Z tegoż względu i z okazji długo wyczekiwanej wiosny, która w końcu zaszczyciła nas swoją obecnością, wraz ze sklepami: LIGHTWOOD, Mykitchen, Magia Północy oraz BBHome postanowiliśmy zorganizować konkurs ,,Wiosenne aranżacje wnętrz". Zapraszam po szczegóły do wpisu!

Weź udział w konkursie ,,Wiosenne aranżacje wnętrz”!

Pokaż swoje wiosenne mieszkanie!

Co musisz zrobić?

Formuła konkursu jest bardzo prosta! Jeśli lubisz dzielić się zdjęciami swojego mieszkania lub domu, a jednocześnie przeprowadzasz w nim wiosenną rewolucję (choćby najmniejszą), to ten konkurs jest dla Ciebie! Wystarczy spełnić następujące warunki:

 Załóż konto na myhome (jeśli już je masz, to bardzo to lubimy!). Zadbaj oto, żeby Twój adres mailowy był aktualny. :)

Dodaj zdjęcie lub kilka zdjęć aranżacji własnego mieszkania lub domu w stylu wiosennym, poprzez skorzystanie z opcji „Dodaj zdjęcie” dostępnej na stronie serwisu myhome.pl.

Konkursową aranżację nazwij po prostu „Wiosenna aranżacja wnętrz”.

lub

Wypełnij formularz kontaktowy na końcu tej strony: podaj swoje imię i nazwisko, adres mailowy, załącz minimum 1 zdjęcie i opisz je, by przedstawić bliżej swój dom!

Nie zapomnij zaznaczyć chęci wzięcia udziału w konkursie – zaznacz  koniecznie checkbox pt. „Biorę udział w konkursie Wiosenne aranżacje wnętrz”. Bez tego nie odnajdziemy Twojego zgłoszenia!

?  Czekaj na wiadomość email od nas z informacją o przyznanej nagrodzie!

Motyw przewodni konkursu

Wiosna – piękna, zielona, żywa. Chcemy zachęcić Was do działania, do dzielenia się zdjęciami Waszych mieszkań i domów. Dlatego zachęcamy do chwytania za aparat lub smartfon, biegania po domu i łapania najlepszych ujęć. Najpiękniejsze, najciekawiej urządzone i najlepiej wykonane zdjęcia otrzymają od nas upominki ufundowane przez naszych partnerów.

Do kiedy możesz dodawać zdjęcia?

Zdjęcia w ramach konkursu ,,Wiosenne aranżacje wnętrz” można zamieszczać do 23 kwietnia 2017 r. do godz. 23:59. Tylko poprawnie wypełnione warunki gwarantują wzięcie udziału projektów w obradach naszej komisji, która wybierze najpiękniejsze wiosenne wnętrza. Po szczegóły zapraszamy do Regulaminu konkursu, który znajdziecie pod tym linkiem.

Kiedy i jak wybierzemy zwycięzców? 

Wśród prawidłowo nadesłanych zdjęć aranżacji, nasza komisja wybierze 10 najciekawszych zgłoszeń. Do zwycięzców wyślemy wiadomość email 28 kwietnia 2017 roku – zaznaczcie sobie w kalendarzu! :)

Powołane jury będzie zwracało uwagę przede wszystkim na:
• estetykę zaprezentowanego wnętrza, dobór produktów, dekoracji, mile widziane elementy nawiązujące do pory wiosennej;
• poprawność i jakość wykonania zdjęć (odpowiednie oświetlenie, kadrowanie, dobra jakość przesłanego pliku);
• poprawność wypełnienia warunków formalnych, o których mowa w Regulaminie konkursu.

Kim jest nasze jury?

PatrycjaDamianAgnieszka
Pisze artykuły na blogu myhome.pl, wyszukuje ciekawostki wnętrzarskie, objeżdża targi i prezentacje wyłapując nietuzinkowe projekty i nowinki. Przejrzała zdjęcia z myhome.pl blisko 100 tys. razy, ale wciąż jej mało :)Od początku z myhome.pl. Pierwsze artykuły na blogu wyszły spod jego ręki. Wyszukuje i opisuje ciekawe rozwiązania, porady i tutoriale, przydatne w domu i ogrodzie. Dziennie wysyła nawet po 40 maili, dlatego chciałby odpocząć i pooglądać jak mieszkacie :)Jednoosobowa instytucja ds. obsługi Facebooka. Obudzona o dowolnej godzinie w nocy wie, jakie zdjęcie wrzucić, by pobić kolejny rekord zasięgów. Dba o Twój newsfeed jak nikt inny w tej branży. Widziała już wszystko, poza Twoim wiosennym mieszkaniem ;)

Co możesz wygrać?

A teraz to co w konkursach jest najprzyjemniejsze – NAGRODY! Dzięki uprzejmości naszych partnerów, dla najciekawszych, najpiękniejszych i najbardziej inspirujących zdjęć aranżacji, mamy do rozdania bardzo atrakcyjne nagrody. Poznajcie je bliżej:

 

MIEJSCE 1 – LAMPA PODŁOGOWA NA TRÓJNOGU |  lightwoodsklep.com

Elegancka, ekologiczna i ergonomiczna. Doskonała i funkcjonalna dekoracja każdego salonu. Nagroda ufundowana przez sklep Lightwood.

Lampa podłogowa, stojąca na trzech nogach, LW14-01-14 ze sklepu lightwoodsklep.com

Lampa podłogowa // lightwoodsklep.com

 

MIEJSCE 2 – ZESTAW ŚNIADANIOWY BLOOMINGVILE BOTANIC | magiapolnocy.pl

Elegancki zestaw naczyń Bloomingville Botanic, który stanie się Twoim niezbędnikiem śniadaniowym. Nagroda ufundowana przez sklep magiapolnocy.pl.

Zestaw śniadaniowy Botanic - Bloomingville ze sklepu magiapolnocy.pl

Zestaw śniadaniowy Botanic Bloomingville //  magiapolnocy.pl

 

MIEJSCE 3 – WAZON ROME | bbhomeonline.pl

Nie masz w czym trzymać swoich wiosennych kwiatów? Szklany wazon Rome, utrzymany w eleganckiej stylistyce, jest  właśnie dla Ciebie! Nagrodę funduje BBHome.

Wazon Rome ze sklepu bbhomeonline.pl

Wazon Rome // bbhomeonline.pl

 

MIEJSCE 4 – FORMA DO PIECZENIA | mykitchen.pl

Nic tak dobrze nie smakuje jak domowe wypieki. Wyjątkową babkę na Wielkanoc przygotujesz dzięki solidnej formie do pieczenia. Nagrodę przekazał sklep mykitchen.pl

Forma do babki wiszącej / sklep mykitchen.pl

Forma do pieczenia babki // mykitchen.pl

 

MIEJSCA 5-10 – TORBA NA ZAKUPY | myhome.pl

Wygodna, pojemna i solidna. Z nią codzienne zakupy będą łatwiejsze i prostsze. Zabierz ją ze sobą! To prezent od nas :)

Torba myhome.pl

Torba na zakupy // myhome.pl

 

Przyjmowanie zgłoszeń na konkurs już się zakończyło. Do 30 kwietnia opublikujemy listę zwycięzców konkursu.

WIĘCEJ Z KATEGORII: Lifestyle
WYŚWIETLENIA 5857
GŁOSY
OCENA 4,70
Brak komentarzy. Bądź pierwszy i wyraź swoją opinię.

Dodaj komentarz


O autorze artykułu:

MyHome to zespół młodych, energicznych i ciekawych świata ludzi - obserwatorów niecodziennych rozwiązań architektonicznych, współczesnego designu w domu i ogrodzie. #P