Dla architektów

Dla architektów

Jesteś architektem, projektantem, wykonawcą? Szukasz bardziej efektywnych sposobów na pokazanie swoich prac i znalezienie nowych klientów? Myhome.pl to miejsce dla Ciebie.

Jesteśmy profesjonalnym portalem internetowym poświęconym tematyce domów i ogrodów. Pragniemy pokazać naszym użytkownikom inspiracje i porady najbardziej cenionych w Polsce projektantów wnętrz i architektów. Nie czekaj, załóż u nas swój profil i korzystaj z całej gamy możliwości, jakie Ci oferujemy.

Co możesz zyskać, zakładając konto profesjonalisty na myhome.pl?

1. Prezentujesz swoje portfolio na stronie odwiedzanej ponad 500 tysięcy razy miesięcznie i polubionej przez ponad 570 tysięcy użytkowników facebooka.
2. Potencjalni klienci poszukujący specjalisty w swoim regionie będą mogli znaleźć Cię bez najmniejszych problemów. 
3. Masz swobodny dostęp do aktualnych trendów i cyklicznie doskonalonej bazy nowości produktowych. Oglądasz i oceniasz proponowane rozwiązania, a Twoja aktywność czyni Cię bardziej widocznym w serwisie. Możesz także w prosty sposób komunikować się z potencjalnymi klientami, dzięki czemu znasz ich potrzeby i oczekiwania.
4. Gromadzisz opinie i rekomendacje od klientów, które pomogą Ci zbudować silną pozycję w branży i zdobyć zaufanie naszych użytkowników.

Założenie konta profesjonalisty na myhome.pl trwa kilka chwil, a w zamian otrzymujesz możliwość dzielenia się swoimi pomysłami w atrakcyjnej wizerunkowo formie, szukania inspiracji, komentowania, oceniania, pozyskiwania klientów, dodawania filmów promocyjnych i brania udziału w konkursach. 

Możesz sam poprowadzić swój profil, korzystając z szeregu darmowych rozwiązań. Jednak z pomocą naszych specjalistów będziesz miał szansę uzyskania najlepszej widoczności i pozycji w serwisie, zwielokrotnienia ilości wejść na Twoją stronę i wykreowania w pełni profesjonalnego profilu architekta. Pozwól nam jak najlepiej zaprezentować efekty Twojej pracy, a zalety obecności na myhome.pl przerosną Twoje oczekiwania. 

Skontaktuj się z nami na architekci@myhome.pl lub pod numerem 504-796-589. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i poinformujemy Cię, w jaki sposób rozpocząć z nami współpracę.