Dla architektów

Dla architektów

Jesteś architektem, projektantem, wykonawcą? Szukasz bardziej efektywnych sposobów na pokazanie swoich prac i znalezienie nowych klientów? Myhome.pl to miejsce dla Ciebie.

Jesteśmy profesjonalnym portalem internetowym poświęconym tematyce domów i ogrodów. Pragniemy pokazać naszym użytkownikom inspiracje i porady najbardziej cenionych w Polsce projektantów wnętrz i architektów. Nie czekaj, załóż u nas swój profil i korzystaj z całej gamy możliwości, jakie Ci oferujemy.

Co możesz zyskać, zakładając konto profesjonalisty na myhome.pl?

1. Prezentujesz swoje portfolio na stronie odwiedzanej ponad 500 tysięcy razy miesięcznie i polubionej przez ponad 650 tysięcy użytkowników Facebooka.
2. Masz swobodny dostęp do aktualnych trendów i cyklicznie doskonalonej bazy nowości produktowych. Oglądasz i oceniasz proponowane rozwiązania, a Twoja aktywność czyni Cię bardziej widocznym w serwisie.
3. W prosty sposób komunikujesz się z potencjalnymi klientami, dzięki czemu znasz ich potrzeby i oczekiwania. 
4. Gromadzisz opinie i rekomendacje od klientów, które pomogą Ci zbudować silną pozycję w branży i zdobyć zaufanie naszych użytkowników.


Jak to działa?


Udostępniasz nam zdjęcia swoich realizacji, a my wykorzystując je w kampaniach promocyjnych, w artykułach na blogu i postach na Facebooku, komunikujemy autora danej aranżacji. Obok przekazu marketingowego, nasi użytkownicy dowiadują się także o istnieniu Twojej pracowni. Udostępnione zdjęcia są szczegółowo opisywane (nazwą pracowni oraz autorem zdjęć), dbamy o to, żeby efekty Twojej pracy były odpowiednio prezentowane i komunikowane. Wykorzystujemy je zarówno do uzupełniania bazy aranżacyjnej serwisu, jak i w artykułach na blogu, ideabookach, i innych tworzonych przez nas treściach. 

Chcesz więcej informacji? Zobacz także krótką prezentację:  Współpraca | Architekci i projektanci | 2017

Skontaktuj się z nami na architekci@myhome.pl lub pod numerem 504-796 -589. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i poinformujemy Cię, w jaki sposób rozpocząć z nami współpracę.