FAQ

  NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA  

Nie mogę się zalogować co może być przyczyną? 
 

   Jeśli nie możesz się zalogować na swój profil, sprawdź czy wpisałeś poprawny login i hasło. Jeśli obie dane są prawidłowe, sprawdź czy nie używasz starej wersji przeglądarki. Spórbuj skorzystać z nowszej wersji lub innej przeglądarki.  

Jak mogę zmienić albo przypomnieć swoje hasło?

   Jeśli nie pamiętasz hasła, na stronie do logowania kliknij na button - nie pamiętam hasła. Jeśli chcesz je zmienić, wejdź w edycję profilu i znajdź przycisk - edytuj hasło. W obu przypadkach przyjdzie do Ciebie e-mail z informacją o nowym haśle i instrukcją jak postępować w dalszej kolejności.  

Jak mogę zmienić rodzaj konta oraz wyświetlane o mnie informacje?
 

   Rejestrujesz się zawsze jako użytkownik, który w pełen sposób może korzystać z serwisu. Jeśli jednak jesteś profesjonalstą z brażny architektoniczniej i budowlanej, polecamy zmianę profilu na konto profesjonalne - dlaczego? Zobacz tutaj http://blog.myhome.pl/dlaczego-warto-byc-pro/  

Jak mogę usunąć swoje konto?  

   W tym celu prosimy o kontakt z myhome@myhome.pl  

Jak mogę zmienić e- mail?
 

   Jeśli chcesz zmienić adres e-mail - wejdź na swój profil i kliknij w przycisk  - zmiana adresu e-mail, postępuj zgodnie z pojawiającymi się informacjami.  

Jak mogę zmienić nazwę użytkownika?  

   Wejdź na swój profil, klikij w edycję profilu - znajdz pole do edycji nazwy użytkownika, zmień na takie, które chcesz by się wyswietlało w serwisie.  

Jak mogę dodać i edytować swoje projekty?  
  
   Po zalogowaniu do serwisu, znajdź przycisk aranżacje - dodaj zdjęcia nowych realizacji porządkując je w albumy. Pamiętaj, że dokładny opis aranżacji, użycie odpowiednich tagów produktów i # pomaga pozycjonować Twoją aranżację w serwisie. Im lepszy opis aranżacji, tym częściej jest ona wyświetlana pozostałym użytkownikom w serwisie.

Jak wypełnić swój profil w 100% (dla profesjonalistów)?

   Najlepiej wypełnić wszystkie puste pola:) a tak zupełnie poważenie, to pamiętaj o uzupełnieniu danych kontaktowych, opisu, dodania zdjęć aranżacyjnych, postaraj się również uzyskać opinie od osób/firm, z którymi miałeś przyjemność współpracować.  

Czy może zdarzyć się, że moje konto zostanie zablokowane?


   Tak,  gdy złamiesz zasady regulaminu.